helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Sobotni mecz Siódemki Miedź bez udziału publiczności

Przez   /   16/10/2020  /   No Comments

W sobotę, 24 października o godz. 18.00, Siódemka Miedź Legnica podejmie w hali przy ul. Lotniczej Szczypiorniaka Gorzyce Wielkie w ramach 6. kolejki grupy B I ligi. Niestety, mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

 

Zamknięcie hali dla kibiców związane jest z wprowadzeniem przez rząd nowych obostrzeń epidemiologicznych. Od 17 października wszystkie imprezy sportowe (zarówno w strefie żółtej, jak i czerwonej) odbywać się będą bez udziału publiczności.

W związku z tym sprzedaż biletów na mecz I ligi Siódemka Miedź Legnica – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie w serwisie kupbilecik.pl, została wstrzymana. Osoby, które już zdążyły wejściówkę kupić, otrzymają zwrot pieniędzy na konto.

UWAGA! Mecz będziemy transmitować na klubowym profilu na Facebooku. Nie możecie być na trybunie? W takim razie bądźcie z naszą drużyną przed monitorami swoich komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów!

Źródło: Siódemka Miedź Legnica

FOT. SIÓDEMKA MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 5 dni temu dnia 16/10/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 16, 2020 @ 12:55 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kamila,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Mistrzostwa Polski w taekwon-do. Złote legniczanki

Read More →