schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Schowała się w krzakach, bo kierowała po narkotykach

Przez   /   12/10/2021  /   1 Comment

30-letnia mieszkanka powiatu średzkiego zjechała samochodem do rowu i dachowała na drodze krajowej relacji Wrocław – Lubin. Była pod wpływem narkotyków. 

- Do zdarzenia doszło przed godziną 5 rano – informuje asp. sztab. Sylwia Serafin, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. – Policjanci otrzymali zgłoszenie o samochodzie osobowym leżącym w rowie. Na miejscu patrol drogówki potwierdził zdarzenie, jednak w samochodzie nie było kierowcy. Podejrzewając, że osoba siedząca za kierownicą toyoty zbiegła z miejsca zdarzenia, funkcjonariusze rozpoczęli jej poszukiwania. Nie pomylili się, chociaż ich działania były utrudnione z uwagi na bardzo wysoką trawę w pobliskim lesie i to, że było jeszcze ciemno.

Znaleźli schowaną w krzakach trzydziestolatkę. To jej samochód leżał w rowie. Jak się okazało, kobieta wracała  z Wrocławia. Prawdopodobnie zasnęła za kierownicą. Wówczas zjechała na pobocze i dachowała.

Kontakt z trzydziestolatką był utrudniony, co zrodziło podejrzenie, że może być pod wpływem narkotyków. Policjanci sięgnęli po narkotester. Urządzenie potwierdziło ich domysły.

- Od kobiety została pobrana krew do badań na zawartość zakazanych substancji. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem – podkreśla asp. sztab. Sylwia Serafin. – W świetle obowiązujących przepisów za jazdę pod wpływem środków odurzających kierowca może trafić do więzienia nawet na 2 lata.

FOT. POLICJA LUBIN

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 418 dni temu dnia 12/10/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 12, 2021 @ 2:25 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. lustrator pisze:

    czy to moze ten radny z Zagrodna co to ani chlop ani baba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Jarosław Kaczyński – i tabuny policji – w Legnicy

Read More →