Gala
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Salony gier od monopolisty Lotto

Przez   /   20/01/2020  /   No Comments

Lotto przez wiele lat był i jest monopolistą jeśli chodzi o gry hazardowe. Słynna ustawa z początku XXI wieku zamknęła praktycznie dla kasyn dostęp do granic Polski. Z tego też powodu niemalże wyłączono możliwość legalnej gry w sieci, a ludzie którzy byli przyzwyczajeni do wideo slotów, ale też do jednorękiego bandyty w barze osiedlowym, stracili możliwości rozrywki. Odpowiedzią na jęki zawodu były ustalenia z 2017 roku, kiedy to Ministerstwo Finansów oraz podległe mu podmioty poinformowały o współpracy z marką Merkur Gaming, która ma dostarczać automatów na polski rynek. Dzięki temu całe zagadnienie miało się stać nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim całkowicie legalne.

Na deklaracjach się na szczęście nie skończyło, a ponad rok temu otwarto pierwsze miejsce tego typu w Warszawie. Wkrótce potem dołączyły Krzeszowice oraz Bydgoszcz, a następne na liście pojawiły się Bielsko Biała, Wrocław oraz Sopot. Sama gra w takim salonie wiąże się z podobnymi zasadami jak te, które niektórzy z was kojarzą jeszcze z internetu. Jak to możliwe? Otóż przy grze należy wypełnić prosty formularz, gdzie podaje się imię, nazwisko, PESEL, datę i miejsce urodzenia jak również adres zamieszkania. W pierwszych 50 salonach pojawić się ma 1 220 automatów, a sama spółka postawiła na działania testowe na przestrzeni pięciu kolejnych lat. To właśnie w tym czasie ma się pojawić odpowiedź na to, czy cały proces przebiega odpowiednio, a Totalizator może działać dalej. Docelowo na rynek ma trafić aż 38 tysięcy automatów, a zgłoszenia w sprawie swojego własnego lokalu tego typu możecie zgłaszać już w tej chwili. Gruntowne zmiany ustawy jeszcze z 2009 roku w końcu przestają być tak represyjne, aczkolwiek trzeba nadmienić, że to w 100% rząd włącza się obecnie w rynku. Pierwszych 400 graczy, którzy w ogóle przetestowali możliwości kasyn stacjonarnych – wygenerowały ok. 1 mln zysku. To wielkie pieniądze i oczywiście ogromna perspektywa przed tym, co czeka na nas dalej. A zmian będzie coraz więcej, podobnie jak i punktów do których możecie zawitać.

Czy Lotto i cały Totalizator będzie nadal monopolistą? W tym przypadku jest to niemalże pewne. Przykład PKP pokazał, że polski rząd chroniąc się przed wejściem na rynek nowych podmiotów, boi się swojej pozycji. Pewne jest natomiast to, że gry od Merkur Gaming, które będziecie mogli testować i które wielu z was już mogło przeglądać, to opcja sprawdzona, certyfikowana, bezpieczna i mocno urozmaicona. Automaty dostępne w lokalach są najwyższej jakości i często wykraczają poza europejskie normy i wszystkie te, które możecie kojarzyć jeszcze z końca ubiegłego wieku lub początku tego, kiedy jednoręki bandyta był widokiem normalnym i codziennym.

Salony gier do których możecie teraz trafić to ciekawa przygoda i na pewno urozmaicenie swojej rozgrywki. Wiele osób nie pamięta już kasyn ani właśnie punktów z dostępnymi automatami. Dodatkowo dzięki monopoliście możemy liczyć na nowe kasyno internetowe. Z tego też powodu odwiedzenie kilku kolejnych automatów, które wprowadzają nowe trendy, może być ciekawym pomysłem. Należy jednak pamiętać, że to wciąż hazard, zatem należy sobie określić swój budżet i go nie przekraczać. Dzięki temu w prosty i przyjemny sposób zapewnicie sobie udaną zabawę na czas, który do tego wyznaczycie. A to przecież tu najważniejsze!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 35 dni temu dnia 20/01/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 20, 2020 @ 12:23 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

hamburg-1508636_1280

W LCK rusza Nauka Tańca Towarzyskiego III stopnia

Read More →