Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Rusza sprzedaż karnetów na domowe mecze Miedzi

Przez   /   03/07/2019  /   No Comments

Od środy 3 lipca w Strefie Miedzi ruszy przedsprzedaż karnetów na domowe mecze Miedzi w rundzie jesiennej Fortuna 1 Ligi.

Od 3 do 9 lipca prawo kupna karnetu będą miały wyłącznie osoby, które posiadały karnet w minionej rundzie i chcą przedłużyć swoje miejsce na kolejny sezon. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy preferencyjne ceny! W dniach 10-11 lipca posiadacze karnetów z minionej rundy mogą zmienić miejsce na inne, a od 12 lipca sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich. Kupno karnetu to szereg korzyści!

Strefa Miedzi znajduje się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You i jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Dlaczego warto kupić karnet na Miedź?

Powodów jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w swoją drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest znacznie tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze. Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach do kasy i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, jakie wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także w meczach Pucharu Polski! Nowością w tym sezonie jest specjalny rabat dla posiadaczy karnetów – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent mniej!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 142 dni temu dnia 03/07/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 3, 2019 @ 9:55 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

IMG-20191118-WA0066

X Turniej Piłki Halowej o Puchar Komendanta

Read More →