schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Rusza sprzedaż działek budowlanych w Łukaszowie

Przez   /   30/12/2020  /   No Comments

Wójt Zagrodna wystawiła do sprzedaży 9 działek pod budownictwo mieszkaniowe w Łukaszowie. Działki znajdują się w sąsiedztwie strefy ekonomicznej, na której może wkrótce powstać park logistyczno-przemysłowy z centrum restauracyjno-handlowym oraz hotelem.

Pod budownictwo mieszkaniowe w Łukaszowie jest zarezerwowanych ok. 25 hektarów gruntów podzielonych na 140 działek. Do sprzedaży w przetargu ustnym nieograniczonym trafiło 9 działek przewidzianych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę bliźniaczą. Działki mają po 960 – 966 mkw. Są nieuzbrojone, ale w pobliżu przebiegają sieci infastruktury technicznej. Cena wywoławcza za jedną to 19 250 zł plus 23 proc. VAT.

Teren jest bardzo atrakcyjny. Leży zaledwie kilka kilometrów od zjazdu na autostradę A-4. Nie bez znaczenia jest fakt, że 200 hektarami gruntów leżących po drugiej stronie drogi interesuje się grupa inwestorów, która szuka lokalizacji dla parku przemysłowo-logistycznego i obiecuje stworzenie 2,5 tysiąca miejsc pracy. Jeśli radni ich nie zniechęcą, już niebawem strefa w Łukaszowie może być jednym z najdynamiczniej rozwijających się kawałków Dolnego Śląska.

Ogłoszenie o sprzedaży działek w Łukaszowie

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

uokik

UOKiK karze sprzedawców za nieuczciwe pokazy

Read More →