helios
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Retro Granie w Galerii Piastów

Przez   /   22/05/2019  /   No Comments

Już w najbliższy weekend 25 i 26 maja od godziny 10:00 zapraszamy wszystkich pasjonatów gier komputerowych na duże patio Galerii Piastów! Dostępne dla zainteresowanych będzie 6 stanowisk z retro konsolami i komputerami, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił, a także zmierzyć się w turniejach i wysłuchać ciekawych prelekcji.

Retro Granie to wyjątkowa impreza, której organizatorem jest Laboratorium Retro Komputerów i Gier, które powstało w lutym br, na bazie prywatnej kolekcji Piotra Stachury i przy współpracy Fundacji Teatr Avatar. Dla odwiedzających będą dostępne następujące konsole i komputery: Atari 2600, SNES, Sega Master System z pistoletem, Komputer Atari 65XEt, Komputer Commodore 64, oraz Odysey, czyli gratka dla kolekcjonerów, prawdziwa konsola pierwszej generacji.

Dodatkowo odbędą się dwa turnieje w  River Raid, oraz w strzelanie na Sedze.

Codzienna działalność Laboratorium skupia się na praktycznym prezentowaniu historii komputerów i gier wideo dzieciom i młodzieży szkolnej oraz wspieraniu kultury nerdów.”

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 413 dni temu dnia 22/05/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 22, 2019 @ 11:26 am
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Spacer - Śladami znanych legniczan - plakat

Muzeum zaprasza do spaceru tropami sławnych ludzi

Read More →