AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Publiczna zbiórka, by przewieźć Furkana do Turcji

Przez   /   12/03/2019  /   1 Comment

Legniccy przyjaciele 20-letniego Furkana Kocamana, który w sobotę został zabity we Wrocławiu, uruchomili internetową zbiórkę pieniędzy dla jego rodziny. Pieniądze są potrzebne, by przetransportować trumnę z ciałem młodego chłopaka do Turcji i urządzić mu godny pogrzeb.

20-letni Furkan mieszkał w Legnicy. Był gościem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona, do której przyjechał w ramach programu Erasmus+ i międzynarodowej wymiany studenckiej z Selcuk University w Konya. Zginął od ciosów nożem zadanych przez innego obywatela Turcji. Do zbrodni doszło w sobotę wieczorem w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.

Rektor, Senat oraz pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy składają kondolencje bliskim Furkana, a jego przyjaciele z uczelni i Legnicy organizują na portalu Zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy dla rodziny 20-latka.

Sam transport zwłok do Turcji będzie kosztował około 5 – 6 tys. euro. Łącząc się w bólu z rodziną zabitego przyjaciela, legniczanie chcą pomóc przynajmniej w tej sprawie. Wpłat można dokonać TUTAJ.

FOT. ZRZUTKA.PL

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 317 dni temu dnia 12/03/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 12, 2019 @ 2:27 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. szkoda chłopa pisze:

    Konflikt Turków z Kurdami ma kolejną ofiarę. Szkoda, że tym razem sytuacja wydarzyła się w Polsce, niestety codziennie do tego typu konfliktów dochodzi na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Sprawa mecenasa Zbigniewa K. znów spadła z wokandy

Read More →