AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Projekt Fahrenheit 451. Dzisiaj wykładu nie będzie

Przez   /   09/10/2020  /   No Comments

Zaplanowany na piątek (9.10.) wykład, który realizowany jest w ramach projektu Fahrenheit 451, pt. “O słowach intensywniej, czyli o klasycznej adaptacji literatury i eksperymentalnych ekranizacjach poezji filmowych”, ze względów bezpieczeństwa nie odbędzie się! Galeria Sztuki w Legnicy zaprasza natomiast 16 października na wernisaż prac powstałych podczas projektu.   

Projekt w tej chwili realizowany jest zdalnie, co ma związek z czasowym wyłączeniem klas biorących udział w projekcie, zarówno I Liceum Ogólnokształcącego jak i Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego.

Fahrenheit 451 ma za zadanie nie tylko promować czytelnictwo, ale też rozwijać kreatywność i samodzielność licealistów, którzy nie są bywalcami galerii sztuki, a w szkole rzadko mają okazję do udziału w interdyscyplinarnych przedsięwzięciach. Prace stworzone przez młodych, a także plansze z multimedialnymi transpozycjami wybranych cytatów powstałe podczas projektu, zostaną zaprezentowane na wystawie, na której inaugurację – plenerowy wernisaż zapraszamy: 16 października o godzinie 18:00 przed Otwartą Pracownią Sztuki (ul. Chojnowska 19).

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Zespół Galerii Sztuki w Legnicy

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 12 dni temu dnia 09/10/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 9, 2020 @ 1:59 pm
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Król Lear Zbrojewicz Fot. Karol Budrewicz

Teatr wciąż gra. “Król Lear” w pandemicznym reżimie

Read More →