BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Audi? Pościg za traktorzystą z 3 promilami alkoholu

Przez   /   19/10/2020  /   1 Comment

Patrol legnickiej drogówki natknął się w Mikołajowicach na jadący z naprzeciwka całą szerokością drogi ciągnik. Używając sygnałów dźwiękowych i świetlnych policjanci nakazali traktorzyście, aby się zatrzymał. 32-latek przełknął ślinę, docisnął pedał gazu, ominął radiowóz i rozpoczął, beznadziejną, ucieczkę…

Ursus uciekał dziarsko, więc policjanci zawrócili swój pojazd i ruszyli w pogoń. Traktorzysta, choć teoretycznie bez szans, ani myślał się poddać. Jeden z funkcjonariuszy wysiadł z samochodu, pobiegł za uciekinierem, dogonił go, wskoczył do ciągnika, obezwładnił kierowcę i nacisnął hamulec.

Traktorzystą okazał się kompletnie pijany 32-letni mieszkaniec gminy Legnickie Pole z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna wydmuchał w alkomat prawie 3 promile alkoholu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 47 dni temu dnia 19/10/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 21, 2020 @ 6:52 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. lustrator pisze:

    jak to mowi pewien bialorusin.Ten to pewnie z domu dziecka polskiego wyznafca i milosnik PICU na starosc. Szanowac kochani bo stary tez bedzie..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

fire-brigade-4225087_1920

Lubin. 75-letnia kobieta zginęła w pożarze mieszkania

Read More →