Starostwo
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Polkowice. Policja odzyskała skradzione audi za 92 tys. zł

Przez   /   13/09/2021  /   No Comments

Polkowiccy policjanci odzyskali pojazd marki Audi Q5 o wartości 92 tysięcy złotych Samochód został skradziony tego samego dnia z terenu Niemiec. Właściciel spokojnie spał, gdy złodzieje weszli na teren jego posesji i odjechali jego autem. Policjanci prowadzą teraz czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania osób mających związek z tym przestępstwem.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach podczas służby na terenie gminy Przemków zauważyli przy jednej z dróg pożarowych nieopodal krajowej „dwunastki” zaparkowany pojazd marki Audi Q5 na niemieckich tablicach rejestracyjnych. W pobliżu samochodu nikogo nie było i przez dłuższą chwilę nikt się nie pojawił.

Z uwagi na podejrzenie, że auto może pochodzić z kradzieży na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy wewnątrz zabezpieczyli przedmioty i ślady kryminalistyczne.

W wyniku podjętych czynności okazało się, że samochód faktycznie został skradziony z jednej z posesji na terenie Niemiec. Wartość odzyskanego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę 92 tysięcy złotych.

Policjanci prowadzą teraz czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

mł.asp. Przemysław Rybikowski/ Policja Polkowice

FOT. POLICJA POLKOWICE

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 13 dni temu dnia 13/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 13, 2021 @ 11:23 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

106686778_10223354987453371_4244387397478511715_n

Lekarka Kaja Filaczyńska i inni chcą pomagać na granicy

Read More →