Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policjanci ujęli Litwina, który ukradł luksusowy samochód

Przez   /   30/08/2019  /   No Comments

Skoordynowane działania policjantów z Lubina i Polkowic doprowadziły do zatrzymania Litwina podejrzanego o kradzież samochodu osobowego wartego blisko 220 tysięcy złotych. Auto wróci do właściciela. 

Pojazd został skradziony na terenie Niemiec. Samochód trafił do Michałowa w gminie Chocianów, gdzie przykuł uwagę policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który znajdował się w pojeździe.

- Początkowo obywatel Litwy swoją postawą próbował skierować policjantów na fałszywy trop. Jednak na podstawie materiału dowodowego funkcjonariusze udowodnili zatrzymanemu 39-latkowi Litwy kradzież z włamaniem, do której ostatecznie się przyznał – informuje sierż. szt. Przemysław Rybikowski z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach

Sąd Rejonowy w Lubinie w świetle zgromadzonych dowodów wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu 39-latka na okres 2 miesięcy. Litwinowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

FOT. POLICJA POLKOWICE

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 387 dni temu dnia 30/08/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 30, 2019 @ 11:43 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

vaccination-2722937_1920

Legnica łamie się w sprawie szczepionek HPV? Za późno

Read More →