Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

“PoLEŃ się latem” w parku Miejskim w Legnicy

Przez   /   14/07/2020  /   No Comments

Podczas lipcowych i sierpniowych weekendów Legnica zachęca do udziału w cyklu spotkań „PoLEŃ się latem. Weekendowy relaks w parku Miejskim.” Start już 18 i 19 lipca na Polanie Angielskiej.

 

- Polana Angielska jest świetnym miejscem do odpoczynku i rekreacji – zachęca Henryka Zdziech, ogrodnik miejski. – Tutaj na łonie natury możemy wspaniale spędzić czas.
W letnie soboty na tej urokliwej polanie zrelaksujemy się podczas zajęć gimnastycznych, które prowadzi mistrz chińskich sztuk walki Tomasz Kaptur. Te zajęcia organizowane są przez Legnickie Centrum Seniora działające przy Legnickim Centrum Kultury w godz. 11.00 – 12.00.
W lipcowe i sierpniowe niedziele czeka na nas także aktywne leniuchowanie (od godz.11.00 do 13.00) przygotowane przez naszych partnerów. W tę niedzielę zaprasza Ewa Zając, specjalistka od relaksacji dźwiękiem, oddechem oraz jogą. Podczas „leniuchowania” odprężymy się na koncercie wibracji i dźwięków płynących z mis i gongów tybetańskich oraz ucząc się technik relaksacyjnego oddechu. Dla dzieci przygotowaliśmy pokaz baniek mydlanych oraz fantazyjne malowanie twarzy. A pani Ewa dodatkowo wśród uczestników wylosuje karnet do Sky Fitness 24. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta w Legnicy.
Co powinniśmy wziąć na legnickie, słodkie leniuchowanie?
Przede wszystkim dobry humor i mnóstwo pozytywnej energii! I jeszcze maty do ćwiczeń, koce, leżaczki i prowiant piknikowy. Prosimy by było ekologicznie i zdrowo, czyli bez plastiku.
Nie zapominamy o bezpieczeństwie swoim i naszych współtowarzyszy zabawy. Dbajmy o dystans, weźmy ze sobą płyn do dezynfekcji rąk. Maseczki też mogą się przydać. Ostrożności nigdy za wiele.

 

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

crayons-623067_1920

Legnickie Promocje Twórczości Dzieci i Dorosłych

Read More →