Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Piłkarze Miedzi zagrają w strojach Adidasa

Przez   /   30/11/2012  /   No Comments

Miedź Legnica podpisała dwuletni kontrakt z firmą Vasco Sport – oficjalnym przedstawicielem marki Adidas.  Zgodnie z nim od rundy wiosennej piłkarze Miedzi będą występować w strojach tego producenta. Ogłoszono też niespodziankę dla kibiców: od 1 grudnia w Strefie Miedzi w Galerii Piastów mogą kupić oryginalne koszulki Adidasa obrandowane tak jak te, które będą nosić piłkarze.

Po awansie do pierwszej ligi klub mógł przebierać w ofertach. Rozmawiał z kilkoma firmami zainteresowanymi współpracą. Propozycja Vasco Sport była najciekawsza.

- Chcieliśmy pracować z Miedzią, ponieważ doceniamy jej potencjał marketingowy i pozytywne zmiany, jakie zaszły w klubie w ostatnim czasie. To czołowy klub I ligi, a mecze Miedzi są atrakcyjnymi widowiskami, często pokazywanymi w telewizji – mówi Dominik Sawicki, przedstawiciel handlowy Vasco Sport, który obsługuje Miedziankę.

Nowe stroje podobają się piłkarzom.

- Są wygodne, funkcjonalne i prezentują się bardzo fajnie – mówi napastnik Jakub Grzegorzewsski.

- Świetnie leżą, a poza tym materiał, z którego zostały uszyte, jest wysokiej jakości – zgadza się Zbigniew Zakrzewski. – No i podobno dobrze w nich wyglądamy.

Kto widział dzisiejszą prezentację nowych strojów w Strefie Kibica,  może tylko potwierdzić. W meczach rozgrywanych w Legnicy piłkarze Miedzi wystąpią w strojach w kolorze niebieskim. Na mecze wyjazdowe przygotowany jest zestaw czerwony. Klub zastanawia się jeszcze nad kolorem trzeciego kompletu. Być może będzie to połączenie dwóch pozostałych.

Do sklepiku Strefa Kibica w Galerii Piastów Vasco Sport dostarczy repliki oryginalnych meczowych koszulek produkowane przez Adidas. Od 1 grudnia będą dostępne dla wszystkich w dwóch wersjach: niebieskiej i czerwonej. A przed świętami pojawią się zestawy gadżetów dla kibiców w obniżonej cenie.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2774 dni temu dnia 30/11/2012
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 30, 2012 @ 11:45 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

lukowski-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1593264059_4059

Bezbramkowy remis Miedzi z Wartą. Trenerski dwugłos

Read More →