PWSZ_targi2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Pieróg i Stępień powalczą w dogrywce o gminę Kunice

Przez   /   17/01/2022  /   1 Comment

Nieoficjalne wyniki przedterminwych wyborów w gminie Kunice wskazują, że nie obejdzie się bez dogrywki. W drugiej turze o fotel wójta zmierzą się Józef Pieróg (47,26 proc. głosów) oraz Elżbieta Stępień (30,04 proc.). Formalnie zwycięzcę tego pojedynku poznamy za 2 tygodnie, 30 stycznia, ale… 

Józefowi Pierogowi – kandydatowi Stowarzyszenia Ruch Społeczny Gminy Kunice, które zmiotło ze stanowiska poprzedniego wójta – do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele. Siedemnastopunktowa przewaga nad byłą posłanką Koalicji Obywatelskiej oznacza, że będzie w dogrywce zdecydowanym faworytem. Szanse, że Elżbeta Stępień w dwa tygodnie zdoła odrobić tę stratę, by wygrać z Pierogiem, są niewiekie.

Pozostali kandydaci zostali daleko w tyle. Na Jacka Kiełba zagłosowało tylko 6,98 proc. wyborców. Artur Smęt uzyskał poparcie na poziomie 15,72 proc.

Frekwencja przekroczyła 50 procent.

FOT. MATERIAŁY WYBORCzE KANDYDATÓw

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 122 dni temu dnia 17/01/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 17, 2022 @ 8:13 am
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. Kolega pisze:

    Józef Pieróg to bardzo dobry kandydat na wójta z Kunic, Elżbieta Stępień to bezrobotna i szuka pracy dobrze płatnej, 17 tys to pensja wójta w Kunicach. Pani Elżbieta to obiecanki, cacanki a głupiemu radość. Jeżeli taka skuteczna to niech działa w Legnicy a tu jej nie chcą, ludźmi z wiosek chce zarządzać, 30% Baranów już ogarnęła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

425-135837

Dwulatek nie oddychał – żyje dzięki policjantom z Lubina

Read More →