AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Oszustka z Legnicy zatrzymana w Jeleniej Górze

Przez   /   13/01/2020  /   No Comments

43-letnia mieszkanka Legnicy została zatrzymana, gdy próbowała kolejny raz wyłudzić pożyczkę w jednym z parabanków w Jeleniej Górze. Używała sfałszowanego dowodu tożsamości i podrobionego zaświadczenia o zarobkach.  

Oszustka próbowała powtórzyć przekręt z grudnia 2018 r, gdy w tym samym parabanku na podstawie sfałszowanych dokumentów dostała 7 tysięcy złotych pożyczki. Z podrobionym dowodem i zaświadczeniem o zarobkach wróciła, aby wyłudzić 9 tysięcy złotych, ale miała mniej szczęścia. Została zatrzymana przez policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

- Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.  Zatrzymana przyznała się do popełnienia w/wymienionych czynów, za które teraz grozić jej może nawet do 8 lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowa jeleniogórskiej policji.

FOT. POLICJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 479 dni temu dnia 13/01/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 13, 2020 @ 9:52 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

obrady_kapituly_konkursu_ambasador_polski_4_

Heros of Might and Magic III czyli Lewandowski w KGHM

Read More →