schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Ostatnia prosta do wyborów z Robertem Pawłowskim

Przez   /   28/11/2014  /   4 Comments

Na zakończenie kampanii wyborczej złotoryjanie przebiegli się  ulicami swego miasta w towarzystwie Roberta Pawłowskiego – kandydydata na burmistrza. W niedzielę Pawłowski zmierzy się w dogrywce z  Ireneuszem Żurawskim.

Kilkadziesiąt osób skorzystało z zaproszenia Roberta Pawłowskiego do udziału we wspólnym treningu biegowym. Obiegli Złotoryję, zapraszając mieszkańców do udziału w głosowaniu. Było sympatycznie.

FOt. PIOTR KANIKOWSKI

 

 

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 2858 dni temu dnia 28/11/2014
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Listopad 28, 2014 @ 9:20 pm
 • W dziale: wiadomości

4 komentarze

 1. Anonim pisze:

  Może kasy za dużo i che zapłacić przypominam za złamanie ciszy wyborczej grozi nawet 1 mln zł grzywny.

  Cisza wyborcza to zakaz jakiejkolwiek agitacji. Zabronione jest publikowanie sondaży, namawianie do głosowania na konkretnych kandydatów. Zakaz obowiązuje też w internecie – złamaniem ciszy jest nawet “zalajkowanie” lub “szerowanie” treści nt. starających się w drugiej turze wyborów samorządowych o zwycięstwo. Nie można więc “polubić” ich profili internetowych, opublikować zdjęć.

  Wypowiadanie się w internecie w czasie ciszy wyborczej o kandydatach i komitetach wyborczych jest rodzajem agitacji wyborczej – powiedział szef Komisji Stefan Jaworski. – Takie działanie może być przedmiotem postępowania karnego – dodał.

 2. @GRAZIA Usunąłem Twój komentarz. Trwa cisza wyborcza. Proszę powstrzymac się od tego typu wypowiedzi przed jej zakończeniem.

 3. GB pisze:

  Było by ich więcej ale część aktorów reżysera Grzegorz B. musiała się poświęcić i kibluje w prokuraturze:)

 4. stefan pisze:

  Panie Robercie – gratulujemy uczestników. Rozumiemy, że było zimno i pojawili się tylko najbliżsi współpracownicy wyborczy. Wśród nich Grzegorz B, Rafał M, Mirek K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2022-09-23 161232.bmp

Nadciąga ciemność. Urząd Miasta w Złotoryi gasi światło

Read More →