PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Organizacja ruchu w rejonie cmentarza w dniu Wszystkich Świętych

Przez   /   31/10/2014  /   No Comments

Jak co roku, dla zwiększenia bezpieczeństwa osób odwiedzających groby w związku z obchodami dnia Wszystkich Świętych, w rejonie legnickiego Cmentarza Komunalnego przy ul. Wrocławskiej zostanie zmieniona organizacja ruchu drogowego.

Zmiany będą wprowadzone w dniu Wszystkich Świętych (1 listopada, sobota) w godzinach od 8.00 do 20.00. Zamknięta dla ruchu zostanie ul. Wrocławska na odcinku od Gwiezdnej do Neptuna. Zakaz nie będzie dotyczył autobusów MPK, taksówek, busów, pojazdów służb zapewniających bezpieczeństwo oraz samochodów dostarczających kwiaty i znicze do punktów sprzedaży w rejonie cmentarza.

Zakaz ruchu będzie też obowiązywał na ul. Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA – od Wrocławskiej do Kazimierza Wielkiego oraz na ul. Kwiatowej – od Cmentarnej do Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA.

Ruch jednokierunkowy wprowadzony zostanie na ulicach:

- Cmentarnej – od Wrocławskiej do Kazimierza Wielkiego,

- Brackiej – od Kazimierza Wielkiego do Cmentarnej,

- Kwiatowej – od Cmentarnej do Kazimierza Wielkiego,

- Kazimierza Wielkiego – na odcinku od Cmentarnej do Dmowskiego.

W zależności od sytuacji na drodze w rejonie cmentarza Policja może wprowadzić tę samą organizację ruchu także w dniu 2 listopada w godzinach od 10.00 do 18.00.

Osoby, które zdecydują się podróżować w tych dniach własnym samochodem, będą mogły wykorzystywać ogólnodostępne parkingi w tej części osiedla Kopernik. Wykluczona jest możliwość parkowania wzdłuż ul. Wrocławskiej i Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA. Można natomiast parkować przy ulicach, na których w tym celu tymczasowo wprowadzono jeden kierunek jazdy.

źródło: UM Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2887 dni temu dnia 31/10/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 31, 2014 @ 10:23 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2022-09-23 161232.bmp

Nadciąga ciemność. Urząd Miasta w Złotoryi gasi światło

Read More →