Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Nowoczesne kamery monitoringu – na chwilę

Przez   /   16/05/2019  /   No Comments

Na posiedzeniach kolegium prezydenta Tadeusz Krzakowski spotyka się z przedstawicielami wielu firm, oferujących najnowsze rozwiązania infrastrukturalne i techniczne przydatne samorządom. Wśród oferentów są także producenci najnowocześniejszych kamer dla monitoringu.

Jedna z takich firm zaprezentowała dziś (16 maja) w Rynku możliwości wykorzystania kamer. Przy specjalistycznym samochodzie i monitorze pojawiło się sporo zaciekawionych mieszkańców i pracowników służb, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.
Każda kamera posiada 8 obiektywów i umożliwia precyzyjny podgląd wszelkich detali, nawet na bardzo rozległym terenie dniem i nocą. Obiektywy mają zmienne ogniskowe. Nagrywają cały obszar, ale daje się obserwować na monitorze każdy jego szczegół. System jest dostosowany do wymogów RODO.
- Szukamy rozwiązań najbardziej odpowiadających warunkom naszego miasta – mówi prezydent Tadeusz Krzakowski. – Bierzemy pod uwagę zarówno stopień zaawansowania technologicznego urządzeń, jak i nasze możliwości finansowe. Priorytetem zawsze są potrzeby mieszkańców. Analizujemy każdą dobrą ofertę.
Jedna z legniczanek, której przed kilku laty nocą skradziono samochód, bardzo zdecydowanie powiedziała, że jest za nowoczesnością w zapewnianiu bezpieczeństwa ludziom i ich mieniu.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 212 dni temu dnia 16/05/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 16, 2019 @ 4:06 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

girl-2239965_1920

Kolejne kobiety dręczone przez “wor w zakonie”

Read More →