Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Nie chciał do więzienia. Ale nie przestał kraść

Przez   /   12/07/2019  /   No Comments

Policjanci z lubińskiej komendy ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę, poszukiwanego przez sąd do odbycia kary ponad jednego roku pozbawienia wolności. Ponadto funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty kradzieży roweru, telefonu komórkowego i sprzętu elektronicznego. Część skradzionego mienia już odzyskano. Zatrzymany został przewieziony do zakładu karnego. Za czyny, których dopuścił się w warunkach recydywy, może mu grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce pobytu 24-letniego mężczyzny, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Lubinie do odbycia kary jednego roku i dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości, nadal zajmował się przestępczym procederem. Policjanci przedstawili mu zarzuty kradzieży telefonu komórkowego, sprzętu elektronicznego i roweru. Część z tych rzeczy już odzyskali w jednym z lombardów na terenie miasta.

24-latek został przewieziony do zakładu karnego. Dodatkowo przed sądem odpowie za kolejne zdarzenia, o które jest podejrzany.

Źródło: Policja Lubin

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 124 dni temu dnia 12/07/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 12, 2019 @ 10:10 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

cigarette-685652_1280

Ziobro żąda surowych kar dla egzekutorów długu z Legnicy

Read More →