schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

U zielonoświątkowców pod Rudną był COVID-19

Przez   /   29/07/2020  /   No Comments

Państwowa Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lubinie informuje o nowym ognisku COVID-19 na terenie powiatu. Zakażenie wykryto u 8  osób, uczestników spotkania zielonoświątkowców we wsi Nieszczyce (gmina Rudna). W spotkaniu uczestniczyło około 100 osób. PSSE w Lubinie apeluje, by telefonicznie zgłaszały się do sanepidu.

Zakażenie potwierdzono testami u 5 kobiet z gminy Rudna (w wieku od 16 do 44 lat), 5-letniej dziewczynki z gminy Rudna i 2 mężczyzn z gminy Rudna (32, 34 lata). Stan kliniczny całej ósemki jest dobry. Wraz z domownikami zakażeni zostali objęci izolacją domową.
Organizator zielonoświątkowego spotkania został zobowiązany do przedłożenia w trybie pilnym pełnej listy uczestników. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lubinie informuje, że podejmuje wszelkie działania, aby dotrzeć do wszystkich uczestników i objąć ich nadzorem. Jeśli ktoś był na spotkaniu w Nieszczycach i do tej pory nikt z sanepidu się z nim nie kontaktował, to powinien telefonicznie zadzwonić do placówki z Lubinie.

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 281 dni temu dnia 29/07/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 29, 2020 @ 12:37 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

obrady_kapituly_konkursu_ambasador_polski_4_

Heros of Might and Magic III czyli Lewandowski w KGHM

Read More →