Basen
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Moje trzy grosze: Matka Kurka odpuścił Owsiakowi

Przez   /   27/01/2021  /   1 Comment

Obawiam się, że po raz pierwszy od wielu lat bloger Matka Kurka nie zagra w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Przekora Polaków sprawiała, że im mocniej atakował Jerzego Owsiaka, tym hojniej wspierali zbiórkę na sprzęt dla szpitali. Dlatego będzie mi go w niedzielę brakowało. 

Kilka dni temu Matka Kurka ogłosił: “Jeśli chodzi o WOŚP i Owsiaka w tym roku, to mam to głęboko w dupie. Podałem wszystkie biznesy Owsiaka na tacy, a “dobra zmiana” nie kiwnęła palcem. Owsiak kazał się “odpierdolić w tych sądach” i tak sądy zrobiły.”

Ech, co za czasy! Bloger Matka Kurka odpuścił Owsiakowi. Prawie wszystkie pieniądze, zebrane w internecie na walkę z szefem Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (54 z 57 tysięcy złotych) przelał na cele charytatywne. Nadal twierdzi, że WOŚP to ściema, ale nie tak wielka ani groźna jak pandemia koronawirusa. Kwestionuje ją i nazywa pieszczotliwie “zajobem”. W mrocznym serduszku naczelnego hejtera Rzeczypospolitej miejsce Jurka Owsiaka zajęli przedstawiciele rządu a zwłaszcza kolejni ministrowie zdrowia, których otwartym tekstem oskarża o zaplanowane ludobójstwo. Kiedyś deprecjonował wypowiedzi autorytetów medycznych wskazujących na sens działania WOŚP – teraz z pozycji oczytanego w internetach omnibusa wchodzi w dyskurs z wypowiedziami epidemiologów na tematy związane z pandemią. Drwi z ludzi, którzy z obawy przed koronawirusem posłusznie noszą maseczki, ograniczyli kontakty towarzyskie i chcą się szczepić – jak pisze – “gównem”.  Hołubią go za to wszelkiej maści folarze, płaskoziemcy i antyszczepionkowcy.

Mam na temat tej zmiany swoją teorię. Moim zdaniem, Matka Kurka kieruje się marketingowym instynktem. Od dłuższego czasu nie był w stanie napisać niczego nowego o Owsiaku. Mógł tylko powielać stare tezy i mnożyć inwektywy, które na nikim rozsądnym nie robiły wrażenia. Więc kiedy dojrzał w pobliżu atrakcyjniejszego rumaka, porzucił zajechaną chabetę. Teraz znów pędzi. W przepaść absurdu.

Piotr Kanikowski

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 37 dni temu dnia 27/01/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 27, 2021 @ 11:36 am
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. lustrator pisze:

    mamuska??/mamuska leci za kasa.Najpierw był za PO i smial sie z kurdupla i kurduplowatych.Potem za pieniadze kurdupla i kurduplowatych zaczal najezdzac na PO a wiec i Owsiaka bo ciemnota to najlatwiej kupuje. Wyraznie wplywy od kurduplowatych juz nie kompensuja strat i mamuska MUSI rozgladnac sie za jakims innym idiota ktory zaplaci.Caly mamuska. Niech raczej ktos sprawdzi jak on te pieniadze przekaze na te cele charytatywne bo…jakos nie wierze..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

vaccination-5884513_1920

Legnicki szpital rejestruje kolejne roczniki do szczepień

Read More →