UM_Park
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Młodzi legniczanie wpadli w Lubinie z autem prochów

Przez   /   25/06/2020  /   No Comments

Policjanci z Lubina zatrzymali samochód z czwórką młodych mężczyzn z Legnicy, 240 tabletkami ecstasy (MDMA) oraz 4180 porcjami metamfetaminy. W środku znaleziono również sprzet, który mógł być wykorzystywany do produkcji narkotyków. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lubinie.

Dzięki czujności policjantów Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie przejęto sporą ilość narkotyków przeznaczoną na czarny rynek. – Akcja zaczęła się niewinnie – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik, zastępca oficera prasowego lubińskiej policji. – Uwagę mundurowych zwrócił samochód, który w nocy poruszał się po terenie Lubina z niesprawnymi światłami mijania. W trakcie kontroli drogowej czterech podróżujących zachowywało się nerwowo, co wzbudziło podejrzenie. I faktycznie mężczyźni nie byli niewinni. Wewnątrz pojazdu ujawnione zostały spore ilości narkotyków, które przewożone były pod siedzeniem oraz w słoikach w bagażniku pojazdu.

Zatrzymani mają od 17 do 20 lat. Wszyscy zamieszkujący na terenie Legnicy. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Lubinie wobec dwóch zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

FOT. POLICJA LUBIN

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 49 dni temu dnia 25/06/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 25, 2020 @ 10:33 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kiernikowski 116_640x426-0

Biskup legnicki zakazał ks. M. sprawowania Eucharystii

Read More →