Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Młodzi legniczanie walczą o rezi-box przy skateparku

Przez   /   02/10/2018  /   No Comments

Młodzi ludzie, którzy rok temu w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego wywalczyli dla siebie pumptrack przy skateparku, w tej edycji LBO zabiegają o rezi-box. To urządzenie do miękkich lądowań. Pozwoli małym dzieciom w bezpieczny sposób oswoić się z lotem na rowerze, hulajnodze lub deskorolce, a doświadczonym zawodnikom podniesie próg wyzwań.

Dzięki Legnickiemu Budżetowi Obywatelskiemu Park Bielański zamienia się w raj dla pasjonatów ekstremalnej jazdy na rowerze, deskorolkach, hulajnogach. To jedno z ich ulubionych miejsc spotkań. Codziennie można tam spotkać chłopców i dziewczyny trenujących ewolucje, uczących się nowych tricków, realizujących swoje pasje. Legnicka młodzież nauczyła się też korzystać z możliwości, jakie stwarza LBO. Rok temu przekonali legniczan do głosowania za punptrackiem, teraz promują rezi-box.  Koszty inwestycji to 250 tys. zł.

6 i 7 października będą obecni na Extreme Bike Tour w Galerii Piastów w Legnicy. Zapowiadają ekstremalny pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu uczestników zawodów Pucharu Świata. Ewolucje na wysokości 6 metrów. W Galerii Piastów zostanie rozstawiony największy mobilny tor dirt jumpingowy w Polsce i jeden z największych takich torów w Europie! Będzie można skorzystać też ze szkoleń i mistrzowskich porad.

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

obraz_2020-10-25_230031

To jest wojna! Legnica się wściekła na PiS

Read More →