basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź wyjechała na zgrupowanie do Opalenicy

Przez   /   04/07/2017  /   No Comments

W poniedziałkowe popołudnie zespół Miedzi wyjechał na zgrupowanie do Opalenicy. Trener Dominik Nowak zabrał 20 zawodników, w tym także kilku młodych graczy z Akademii Piłkarskiej Miedzi. Podczas zgrupowania Miedź rozegra dwa sparingi – w środę 5 lipca z Wartą Poznań i w sobotę 8 lipca ze Stilonem Gorzów.

W kadrze Miedzi na zgrupowanie znalazł się m.in. obrońca Jonathan de Amo, który w poniedziałek przedłużył kontrakt z Miedzią oraz wszyscy pozyskani w tym okienku transferowym zawodnicy: Paweł Zieliński, Frank Adu Kwame, Tomislav Bożić i Omar Santana (klub czeka jeszcze na wyniki badań medycznych Hiszpana). Trener Nowak zabrał do Opalenicy także kilku młodych zawodników z Akademii Piłkarskiej Miedzi, którzy będą uczestniczyć w zajęciach treningowych i dostaną szansę występu w sparingach. Są to: 22-letni bramkarz Piotr Smołuch, 18-letni pomocnik Karol Gardzielewicz, 19-letni pomocnik Mateusz Cieślik i 18-letni napastnik Tomasz Żyliński (zdobył bramkę w sparingu z Rakowem). Do kadry pierwszej drużyny dołączył także 17-letni obrońca Fryderyk Stasiak, który podpisał z Miedzią nowy 3-letni kontrakt. W Opalenicy z legnicką drużyną nadal trenować będzie też 20-letni napastnik Jaroty Jarocin Hubert Antkowiak.

Najprawdopodobniej w trakcie zgrupowania w Opalenicy do Miedzi dołączą kolejni zawodnicy.

Kadra Miedzi na zgrupowanie w Opalenicy:

Bramkarze: Paweł Kapsa, Łukasz Sapela, Piotr Smołuch.

Obrońcy: Frank Adu Kwame, Grzegorz Bartczak, Tomislav Bożić, Jonathan De Amo, Fryderyk Stasiak, Paweł Zieliński.

Pomocnicy: Michał Bartkowiak, Mladen Bartulović, Mateusz Cieślik, Karol Gardzielewicz, Łukasz Garguła, Wojciech Łobodziński, Marquitos, Omar Santana.

Napastnicy: Jakub Vojtus, Tomasz Żyliński, Hubert Antkowiak.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 960 dni temu dnia 04/07/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 4, 2017 @ 10:01 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

GAP-750x330

Kolejny superligowiec na drodze Siódemki Miedź

Read More →