Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 2:2. Mówią trenerzy

Przez   /   05/12/2020  /   No Comments

Prezentujemy wypowiedzi trenerów Adama Majewskiego i Jarosława Skrobacza po meczu Miedzi ze Stomilem Olsztyn w ramach 16 kolejki Fortuna 1 Ligi.

Adam Majewski (Stomil Olsztyn): 
- Nie ma co ukrywać, że to dzisiejsze spotkanie stało na przeciętnym poziomie. Spodziewaliśmy się więcej po naszym zespole, ale także po drużynie Miedzi.  Udało nam się zremisować na trudnym terenie. Z jednej strony jestem zadowolony, a z drugiej nie. Jest pewien niedosyt, ponieważ dwa razy prowadziliśmy w pierwszej połowie, a nie udało się tego meczu wygrać. W drugiej połowie praktycznie byliśmy bez argumentów w ofensywie, ponieważ tak się złożyło, że na ławce rezerwowych mieliśmy praktycznie samych obrońców. Dlatego zabrakło nam jakości z przodu. Ale tak jak powiedziałem, nie możemy tak łatwo tracić bramek. Gdy prowadzimy dwa razy, musimy to wykorzystać i zdobyć trzy punkty. Nie wiem czy rzut karny dla zespołu Miedzi na 2:2 był słuszny czy nie. Nie chcę tego komentować. Natomiast sędziowie chyba też dostosowali się do poziomu tego spotkania.
Jarosław Skrobacz(Miedź Legnica): 
- Myślę, że beztroska i łatwość z jaką można nam strzelić bramki może już troszeczkę irytować. To na pewno dzisiaj nas strasznie boli. Próbowaliśmy w drugiej połowie strzelić zwycięską bramkę i to byłoby podsumowanie tego meczu, ale ogólnie było to spotkanie praktycznie bez historii. Na pewno wpływ na to miały tylko dwa dni przerwy od poprzedniego meczu i to dotyczyło nie tylko nas, ale też drużyny Stomilu. Było dzisiaj sporo eksperymentów w składzie, byliśmy do tego niejako zmuszeni.
Żródło: Miedź Legnica
FOT. BARTŁOMIEJ HAMANOWICZ/ MIEDZLEGNICA.EU
    Drukuj       Email
  • Publikowany: 43 dni temu dnia 05/12/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 5, 2020 @ 8:35 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

24legnica_zagranie_okladka

Miedź Legnica – polowanie na awans!

Read More →