schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź Legnica – Arka Gdynia 1:2. Dlaczego tak?

Przez   /   22/03/2021  /   No Comments

Prezentujemy wypowiedzi trenerów Dariusza Marca i Jarosława Skrobacza po meczu Miedzi z Arką Gdynia w ramach 21 kolejki Fortuna 1 Ligi. Miedź Legnica przegrała go, niestety, 1:2. 

Dariusz Marzec, Arka Gdynia:

- Był to dla nas bardzo ciężki mecz i bardzo ważny. Po ostatnich niepowodzeniach drużyna była żądna sukcesu, chciała wygrać i udało się to. Ale spotkanie było ciężkie, miało swoje lepsze i gorsze momenty. Początek zdecydowanie należał do nas, natomiast później znowu się posypało. Kontuzja jednego z zawodników, środkowego pomocnika – wiemy jak newralgiczny jest to punkt dla zespołu i znowu zaczęło się lekko psuć. Straciliśmy bramkę. Druga połowa była wyrównana. Był to mecz walki. Jedna i druga drużyna dążyła do zwycięstwa. Udało nam się zdobyć te trzy punkty i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Gratuluję chłopakom i dziękuję im za dzisiejszą postawę.
Jarosław Skrobacz, Miedź Legnica:
- Na pewno jesteśmy niepocieszeni po tym meczu, bo wyszliśmy z założeniem walki o trzy punkty. Graliśmy u siebie. Bolą okoliczności w jakich straciliśmy bramki. Źle weszliśmy w mecz, co wynikało ze złego ustawienia w środku pola. Zostawialiśmy tam troszkę miejsca i w tych początkowych dziesięciu minutach Arka miała przewagę. To był moment, kiedy rywale mieli duże szanse, by wyjść na prowadzenie. Później mecz się wyrównał. Były sytuacje z jednej i drugiej strony. Niestety przegraliśmy. Sporo spotkań pozostało do końca, niemniej nie ma co ukrywać – to było spotkanie o sześć punktów i niestety to my schodzimy pokonani.
Źródło: Miedź Legnica
FOT. BARTŁOMIEJ HAMANOWICZ/ MIEDŹ LEGNICA/ MIEDZLEGNICA.EU
    Drukuj       Email
  • Publikowany: 23 dni temu dnia 22/03/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 22, 2021 @ 9:33 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

mountain-biking-1210066_1920

300 kilometrów do pokonania z OSiR-em Legnica

Read More →