Helios_baner
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Mehdi Lehaire na dłużej w Miedzi Legnica!

Przez   /   24/07/2022  /   No Comments

22-letni pomocnik Mehdi Lehaire przedłużył kontrakt legnickim klubem. Nowa umowa zwiąże urodzonego w Belgii zawodnika z Miedzią do 30 czerwca 2025 roku.

 

Mehdi Lehaire w sezonie 2020/21 trafił do III-ligowych rezerw Miedzi. Po kilku świetnych występach w III lidze szybko został włączony do kadry pierwszego zespołu, gdzie pozostał już na stałe. W pierwszym zespole Miedzi Lehaire zdobył dotychczas pięć bramek: cztery w Fortuna 1 Lidze i jedną w rozgrywkach Pucharu Polski.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że przedłużyłem kontrakt z Miedzią i tu zostanę. Po awansie wyznaczyłem sobie nowe cele. Uważam, że dokonałem dobrego wyboru zostając w Legnicy. Wierzę, że to będzie znakomity sezon w Ekstraklasie, zarówno dla nas, jak i dla naszych kibiców. Miedź na to zasługuje – powiedział Mehdi Lehaire po przedłużeniu kontraktu.

Mehdi, dziękujemy za dotychczasowe reprezentowanie Miedzi i życzymy powodzenia w kolejnych sezonach w zielono-niebiesko-czerwonych barwach!

Źródło: Miedź Legnica

FOT. B. HAMANOWICz/ MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 17 dni temu dnia 24/07/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 24, 2022 @ 1:52 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

80971547209140 (1)

Derby w piątek. Mecz o prymat w regionie

Read More →