schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Legniczanin jedzie na mistrzostwa świata w karate

Przez   /   09/09/2022  /   No Comments

Legniczanin Maks Pietrzyk, zawodnik Klubu Karatae Shotokan Tora, wyjechał jako reprezentant Polski na mistrzostwa świata do Liverpoolu (10 -11 września). 

Talent Maksa błyszczy jak diament. Na mistrzostwach Austrii w karate Shotokan wg. ESKA zdobył srebro w kumite i brąz w kata. Po uzyskaniu czarnego pasa w karate u Giuseppe Beghetto – 8 Dan w Legnicy, przyszedł czas na Kadrę Narodową Polskiego Związku Karate i start w mistrzostwach świata WSKA w Liverpoolu. “Maks będzie miał dużo pracy, startuje w kumite kadetów i juniorów oraz w drużynie kadetów. Jest aktualnie po obozie sportowym, także kondycji i woli walki mu nie zabraknie” – pisze Jacek Rusek, prezes KKS Tora w Legnicy.
Polskę na mistrzostwach będzie reprezentowało 5 zawodników, trener kadry narodowej i sędzia międzynarodowy. Legnica trzyma kciuki za Maksa.

FOT. KKS TORA

(Maks Pietrzyk na zdjęciu drugi od lewej)

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 264 dni temu dnia 09/09/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 9, 2022 @ 8:42 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

MLODZIK 22 SESJA

Od piątku w Legnicy święto młodzieżowej piłki ręcznej!

Read More →