BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Magiczne polskie kolędy oprószone jazzowym puchem

Przez   /   11/12/2020  /   No Comments

Joanna Ślipko i Paweł Lenar wprowadzą nas w świąteczną atmosferę koncertem „Magiczne polskie kolędy oprószone jazzowym puchem”. Na to wydarzenie zaprasza Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach 19 grudnia 2020r. o godzinie 18.00.Transmisja koncertu online na kanale YouTube TUTAJ LINK.

Najpiękniejsze polskie kolędy w jazzowej aranżacji zaśpiewa Joanna Ślipko, niezwykła wokalistka, absolwentka śpiewu na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Ukończyła muzykoterapię na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jest trenerką wokalną, rehabilitantką głosu. Przez wiele lat współpracowała z teatrami muzycznymi w Polsce i na świecie. Ma za sobą występ na Debiutach w Opolu, współtworzy projekty jazzowe i soulowe. Wraz z Krzysztofem Figurskim stworzyła projekt muzyczny Nouvel Sound, łączący jazz i muzykę elektroniczną. Prowadzi własną szkołę wokalną – Akademię Śpiewu przy CK “Muza”.

Razem z Joanną Ślipko wystąpi Paweł Lenar - zawsze skromny, zawsze w tle, ale to właśnie on pozwala rozbłysnąć na scenie każdej gwieździe. Profesjonalista, który stwarza artystom poczucie bezpieczeństwa , spokoju i pewności  , że podczas koncertu nic złego nie może się zdarzyć. Paweł Lenar to pianista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Znany wszystkim współtwórca i lider zespołu Decoy. Występował na festiwalach “Jazz nad Odrą” i “Jazz na kanapie”. Jest również autorem opracowań do przedstawień teatralnych i widowisk muzycznych, a także autorem aranżacji utworów wykonywanych na międzynarodowych festiwalach.

-Koncert tym razem w formule online to tradycyjne, polskie kolędy w naszych aranżacjach, w które tchnęliśmy ducha nowoczesności – dodaliśmy dużo magii oraz szczyptę jazzu! – tak o swoim  autorskim programie świątecznym mówią  Joanna Ślipko i Paweł Lenar.

Razem na pewno stworzą dla wszystkich niesamowity klimat i dają gwarancję niezapomnianych chwil nie tylko podczas koncertu, ale również podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Źródło: GOKIS Kunice

FOT./ RYC. GOKIS KUNICE

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

PLAKAT O dobrych uczynkach (2)

Akcje Stowarzyszenia od serca “Faustynka”

Read More →