Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legnica. Letnie leniuchowanie w parku to świetna zabawa

Przez   /   04/08/2020  /   No Comments

W miniony weekend już po raz trzeci leniuchowaliśmy na Polanie Angielskiej w parku Miejskim podczas kolejnego spotkania z cyklu „PoLEŃ się latem. Weekendowy relaks w parku Miejskim”.

W sobotę wśród parkowej zieleni gimnastykowaliśmy się z seniorami. Zajęcia prowadził instruktor Tomasz Kaptur.
Natomiast w niedzielę aktywnie spędziliśmy czas z Patrycją Rezner, instruktorką z Fitness World – Galeria Ferio w Legnicy. Pani Patrycja zaproponowała nam dwugodzinny, łagodny zestaw ćwiczeń rozciągających, rozluźniających i relaksujących całe ciało.
- Podczas tych ćwiczeń były wprowadzone elementy jogi, co bardzo mi się podobało – cieszyła się pani Joasia. – Tego było mi dzisiaj potrzeba. W następną niedzielę na pewno tutaj wpadnę.
Podczas leniuchowania do naszej dyspozycji był też mobilny punkt informacyjny LBO, w którym mogliśmy dowiedzieć się wszystkiego o tegorocznej edycji. Na dzieciaki jak zwykle czekały bańki mydlane, które zawsze sprawiają im radość. Było również malowanie twarzy i zabawa z postacią z bajki.
W najbliższą niedzielę (9 sierpnia) odwiedzi nas ponownie Ewa Zając – legnicka specjalistka od relaksu. Tym razem poprowadzi wyciszające i delikatne zajęcia Slow Jogi. Całości dopełni kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

4_Sba2HA

Najpiękniejsi na Dolnym Śląsku. Kim są, skąd są?

Read More →