schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legnicki Tydzień Siły Kobiet. Spróbuj dziś sushi

Przez   /   26/03/2021  /   No Comments

W piątek (26 marca), o godz. 10.00, Urząd Miasta w Legnicy zaprasza na kulinarne warsztaty o tym, jak przygotować egzotyczne, o niepowtarzalnym smaku, sushi. Program można będzie obejrzeć  na kanałach społecznościowych FB i YT Miasto Legnica. To kolejny film w ramach Tygodnia Siły Kobiet przygotowany, tym razem z legnicką restauracją Koku Sushi Legnica.

Naszymi przewodnikami tej kulinarnej przygodzie będą: Dawid Belka, właściciel restauracji i sushimaster Alan Morawski. Zaprezentują nam jak przygotować widowiskowe, niezapomniane sushi party. Będzie to okazja do przeżycia niecodziennych kulinarnych wrażeń i przy okazji świetna zabawa. Pamiętajcie też, że praktyka czyni mistrza, więc nie zniechęcajcie się tymże, coś nie wychodzi za pierwszym razem, że rolowanie sprawia trudność. Zachęcamy do powtarzania domowych spotkań w japońskim klimacie, dzielenia się dobrą energią z najbliższymi. Nasze kulinarne spotkanie z Dawidem i Alanem na pewno nam w tym pomoże.
Sushi to potrawa japońska złożona z gotowanego ryżu zaprawionego octem ryżowym oraz różnych dodatków. Najczęściej surowych owoców morza, wodorostów nori, kawałków ryb, warzyw, grzybów, tofu, ziarna sezamowego. Ze względu na bardzo krótki termin przydatności do spożycia, w restauracjach japońskich jest przygotowywana po dokonaniu zamówienia.
Zachęcamy też do wspierania legnickich lokali gastronomicznych, zatem jeżeli nie macie czasu na cały ceremoniał związany z organizacją domowego sushi party, a chcielibyście skosztować tej oryginalnej potrawy, to nic prostszego. Koku Sushi Legnica zaprasza do składania zamówień na wynos telefonicznie (Ul. Wrocławska 27, tel: 884 882 216/Ul. Św. Piotra 9, tel: 534 005 383) oraz online przez stronę kokusushi.pl lub korzystając z aplikacji KOKU Sushi.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

hutnicza_zbiorka_krwi_na_60_lecie

Hutnicza krew. Popłynie w Legnicy, Głogowie i Lubinie

Read More →