Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnicka prokuratura wzięła EuCO pod lupę

Przez   /   22/09/2022  /   1 Comment

Legnicka Prokuratura Rejonowa zainteresowała się działalnością Europejskiego Centrum Odszkodowań EuCO. To skutek zawiadomień o podejrzeniu przestępstwa, jakie spływają do niej od 30 sierpnia. 

- Sprawa jest bardzo świeża – jedno zawiadomienie złożono 30 sierpnia, dwa kolejne wpłynęły we wrześniu – podkreśla prokurator Lidia Tkaczyszyn. – Aktualnie trwają czynności sprawdzające, czyli najwcześniejszy etap postępowania. Zawiadomienia dotyczą m.in. przestępstwa przywłaszczenia mienia o znacznej wartości.

EuCO to giełdowa spółka wywodząca się z Legnicy. Od 18 lat działa na rynku odszkodowań nie tylko w Polsce, ale też w Rumunii. W ostatnim okresie dwa kanały telewizyjne – Polsat i TVN – wyemitowały reportaże, z których wynikało, że Europejskie Centrum Odszkodowawcze przez prawie 3 lata zwlekało z przekazaniem odszkodowania za wypadek chorej nastolatce z Pabianic.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 4 dni temu dnia 22/09/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 22, 2022 @ 3:15 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. jakotako pisze:

    Kolejni po słynnej kancelarii z długiej ulicy na jawor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2022-09-23 161232.bmp

Nadciąga ciemność. Urząd Miasta w Złotoryi gasi światło

Read More →