basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legniccy seniorzy nie nudzą się w czasie wakacji

Przez   /   08/07/2019  /   No Comments

Centrum Seniora działające przy Legnickim Centrum Kultury zaprasza w czasie wakacji na zajęcia i wydarzenia, które żadnemu seniorowi nie pozwolą na nudę. Przez cały lipiec, w każdą sobotę o godz. 10.00, na Polanie Angielskiej w parku Miejskim w Legnicy odbywa się gimnastyka dla seniorów. Poranne ćwiczenia w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków poprawiają zdrowie, wygląd i dają dobrą energię na wiele kolejnych dni. Wstęp wolny.
12 lipca, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej, odbędzie się spotkanie z cyklu „Letnie spotkanie z kulturą Ameryki”. Tym razem seniorzy poznają Meksyk. Początek o godz. 18.00.
- Będzie to kolejne wydarzenie przybliżające kulturę Ameryki. Tym razem przyjrzymy się bliżej Ameryce Środkowej, a dokładniej Meksykowi. Uraczymy garścią informacji na temat m.in. literatury, sztuki i kuchni tego kraju. Spotkanie zwieńczy tradycyjnie zabawa taneczna, oczywiście przy muzyce meksykańskiej – mówi Elżbieta Chucholska, szefowa Centrum Seniora. Bilety w cenie 30 zł można nabyć w Galerii Satyrykon w Legnicy (Rynek 36).
24 sierpnia, w „Sky plaża” na dachu Galerii Gwarnej w Legnicy, odbędą się owiane już ogólnopolską sławą Wybory Miss i Mistera 65 plus. Początek o godz. 17.00. Wybrana zostanie najatrakcyjniejsza seniorka w stroju bikini lub plażowym i najprzystojniejszy senior. Wstęp na wybory jest wolny.
26 sierpnia, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Letnie spotkanie z kulturą Ameryki”. Tym razem poświęcone Brazylii. Początek o godz. 18.00. Będzie to ostatnie już letnie spotkanie przybliżające kulturę Ameryki. Uczestnicy przeniosą się na południowy kontynent, aby przy dźwiękach brazylijskich rytmów poznać brazylijskie klimaty i zwyczaje. Bilety w cenie 30 zł można nabyć w Galerii Satyrykon w Legnicy (Rynek 36).
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia wszystkich seniorów. Wyjdźcie z domów, bawcie się i cieszcie życiem, poznawajcie nowe rzeczy. Nie pozwólcie sobie na nudę!


Źródło:EGO/ Legnickie Centrum Kultury

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

images (1)

Legnica w drugiej połowie rankingu miast dla młodych

Read More →