schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Legnica. Wojciech Łobodziński Trenerem Roku

Przez   /   28/01/2022  /   No Comments

Wojciech Łobodziński, szkoleniowiec Miedzi Legnica został przez prezydenta Tadeusza Krzakowskiego wyróżniony tytułem Trenera Roku 2021. Tytuł został nadany przez prezydenta po konsultacjach z Radą Sportu.

Uroczystości wręczenia wyróżnienia odbyły się dziś ( 28 stycznia) w Ratuszu. Uczestniczył w nich także zastępca prezydenta Krzysztof Duszkiewicz i prezes Miedzi Legnica Tomasz Brusiło.

- Gratuluję świetnych wyników prowadzonej przez pana drużyny w rundzie jesiennej – powiedział prezydent Tadeusz Krzakowski. – Mam nadzieję, że w rundzie wiosennej ta świetna pasa nadal będzie trwała i wywalczycie awans do Ekstraklasy.

39 – letni Wojciech Łobodziński były piłkarz, reprezentant Polski, uczestnik Euro 2008, z Miedzią związany jest nieprzerwanie od 2012 roku jako zawodnik, kapitan drużyny która wywalczyła historyczny awans do Ekstraklasy. W czerwcu minionego roku został trenerem Miedzi. Po jego wodzą zespół zaliczył rewelacyjną rundę jesienną i uplasował się na pierwszym miejscu w tabeli.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA  W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 111 dni temu dnia 28/01/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 28, 2022 @ 2:24 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

no10_1652807536_7536

Adidas ubierze piłkarzy Miedzi w Ekstraklasie

Read More →