Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legnica. Warszatowe lato z domem kultury “Kopernik”

Przez   /   15/07/2020  /   No Comments

W pierwszy poniedziałek sierpnia wystartują wakacyjne warsztaty z SDK „Kopernik”. Do wspólnej zabawy zaproszeni są uczestnicy w wieku 7-12 lat, dla których został przygotowany bogaty program dwóch dwugodzinnych warsztatów dziennie.

W ofercie znajdują się zajęcia plastyczne, techniczne, sportowe, muzyczne, ceramiczne i warsztaty podróżnicze.

W trakcie zajęć powstaną m. in. ceramiczne krówki, obrazy z recyklingu, słoneczne kapelusze, ekotorby i magiczne jednorożce. Oprócz zajęć plastyczno-technicznych, będzie okazja, żeby wspólnie poćwiczyć na Gwiezdnej Arenie i spróbować swoich sił podczas muzycznych spotkań z gitarą i piosenką. Totalną nowością są warsztaty podróżnicze, w trakcie których wybierzemy się do Hiszpanii, Japonii, Afryki i innych niezwykłych miejsc świata.

Zajęcia będą się odbywały w godzinach 10.00-12.00 i 13.00-15.00. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.legnickasm.pl. Zapisy poprzez formularz na stronie internetowej (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPBgsZo7oGJH8y9sGm0GIewvdNWicUEKwDUrVkeoXHy45Xzw/viewform) oraz drogą mailową sdk@legnickasm.pl.

Informujemy, że ze względów bezpieczeństwa, zajęcia będą się odbywały w kameralnych grupach, przy zachowaniu obowiązujących zasad.

Zapraszamy!

Źródło: SDK “Kopernik” w Legnicy

RYC. SDK KOPERNIK W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 29 dni temu dnia 15/07/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 15, 2020 @ 11:10 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

yoga-4639895_1920

Fitness na polanie. Legnicka gimnastyka dla leniwców

Read More →