Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica umorzyła śledztwo w sprawie opolskiej seksafery

Przez   /   30/12/2013  /   No Comments

Prokuratura Okręgowa w Legnicy postanowiła umorzyć powierzone jej śledztwo w sprawie posłuchów w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu. Chodzi o nagraną i ujawnioną w mediach pikantną rozmowę ekskomendanta z jego kochanką, naczelniczką jednego z wydziałów. Prokuratura badała, czy do jej zarejestrowania użyto urządzeń podsłuchowych.

Rozmowa spowodowała dymisję komendanta policji  Opolu. Pracę straciła też nagrana naczelniczka. W regionie opolskim ich rozmowa wywołała szok. W wulgarny sposób miesza wątki służbowe z prywatnymi. Kobieta ma do szefa pretensje, że chce się z nią kochać z prezerwatywą i że za rzadko uprawiają seks. Podwładnych nazywają patafianami i kurwiarzami. Opowiadają o koledze, który radiowozem jeździł na prostytutki.

Zdaniem legnickich śledczych, podsłuchu nie było. Rozmowę podsłuchano przez wewnętrzny interkom – telefon konferencyjny w gabinecie komendanta. Nie nosi to znamion czynu zabronionego.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2459 dni temu dnia 30/12/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 28, 2013 @ 11:23 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

nowa-rada-357-1024x683

Niemiec: Przenieśmy kładkę z Piastowskiej nad autostradę

Read More →