BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica i powiat legnicki: 84 nowe zakażenia w weekend

Przez   /   19/10/2020  /   1 Comment

W trakcie weekendu Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legnicy odnotowała 25 nowych zakażeń w powiecie legnickim i 59 w Legnicy. 

Do sobotniego raportu (24 potwierdzone przypadki w powiecie legnickim, 50 w Legnicy) trzeba dodać dane z niedzieli (1 przypadek w powiecie, 9 w mieście).

Od dzisiaj szkoły średnie w Legnicy będą przechodzić na tryb zdalny. Mamy nieoficjalną infomację, że do piątku w trybie zdalnym uczyć się ma również część pierwszoklasistów ze Szkoły podstawowej nr 10, gdyż u jednego z dzieci testy wykazały obecność koronawirusa.

FOT. PIXBAY.COM

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 44 dni temu dnia 19/10/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 19, 2020 @ 10:35 am
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. kuro pisze:

    W KGHM “Legnica” dwa kolejne wykryte przypadki covida. Zarażeni w odstawkę, reszta (bardzo okrojona) po jednodniowym teście z wynikiem negatywnym pomimo kontaktu pracuje nadal (ponoć testy są wiarygodne po 6 dniach od narażenia na wirus). Pieniądze ponad wszystko i oszczędności kosztem zdrowia pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pulse-oximeter-5722328_1920

Projekt DOM: Pulskosymetry dla pacjentów z COVID-19

Read More →