Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Legnica. Gdzie szukać pomocy w psychicznym dole?

Przez   /   13/11/2023  /   No Comments

Psychiatrzy od kilku lat zwracają uwagę, że coraz więcej dzieci i młodzieży doświadcza kryzysów psychicznych. Powtarzają się przypadki autoagresji. Młodzi ludzie łatwiej wpadają też w pułapkę różnorakich uzależnień. W Legnicy po pomoc można zwróci się do Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży lub Poradni Leczenia Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży.

Bezpłatną pomoc w ramach ubezpieczenia zdrowotnego z Narodowego Funduszu Zdrowia oferuje Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży w Legnicy (tel. 733 221 953). Można w niej skorzystać ze wsparcia psychologa lub psychoterapeuty, z terapii grupowej albo terapii środowiskowej.

Poradnia Leczenia Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Legnicy (tel. 733 221 953) funkcjonuje w Fundacji Centrum Terapii i Rozwoju. Jej działania polegają na diagnozie uzależnień, psychoterapii indywidualnej, terapii grupowej, prowadzeniu grup wsparcia dla rodziców i opiekunów osób uzależnionych, psychoterapii rodzinnej, pomocy psychiatry.

Wizyty w obydwu poradniach odbywają się bezpłatnie, bez skierowania i bez rejonizacji.

Poza Legnicą Fundacja Raduga prowadzi również Poradnię Psychologiczną dla Dzieci i Młodzieży w Jaworze, a Fundacja Centrum Terapii i Rozwoju – Poradnie Psychologiczne dla Dzieci i Młodzieży w Głogowie i Środzie Śląskiej oraz Poradnię Leczenia Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Środzie Śląskiej.

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 15 dni temu dnia 13/11/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 13, 2023 @ 11:43 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

abramowicz ig

Spotkanie z reporterką Martą Abramowicz w Modjeskiej

Read More →