Gala
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

LBO 2018. Kompleks sportowo-rekreacyjny przy SP 7

Przez   /   09/07/2018  /   No Comments

Mieszkańcy osiedla Kopernika – zarówno najmłodsi, jak i dorośli mają już do dyspozycji świetnie wyposażony kompleks sportowo–rekreacyjny. Powstał on w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Polarnej, w sąsiedztwie basenu Delfinek.

W czwartek (5 lipca) z udziałem prezydenta Tadeusza Krzakowskiego dokonane zostały odbiory techniczne i przekazanie obiektu mieszkańcom.

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Polarnej już cieszy użytkowników, którzy korzystają z zamontowanych urządzeń. Zwłaszcza tych młodszych, którzy mogą popisywać się swoimi umiejętnościami na pięciu trampolinach. Dzieci mają do dyspozycji piramidę linową i podwójne huśtawki. Starsi korzystają z urządzeń siłowni – wyciągu górnego, biegacza, prasy i innych. Kompleks rekreacyjno-sportowy uzupełniają drzewa, które w ramach tej inwestycji zostały posadzone, a także kosze, ławki, stojaki na rowery, stoły do gry w chińczyka i szachy.

Przypomnijmy, że w ramach tegorocznej edycji LBO powstały już ogródek wielopokoleniowego do zabawy i uprawiania sportu przy ul. Bydgoskiej oraz plac zabaw, siłownia plenerowa i miejsca wypoczynku przy ul. Stanisławowskiej.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 594 dni temu dnia 09/07/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 9, 2018 @ 10:56 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

boar-2504313_1280

Rzeź dzików. Wojewoda każe zabić prawie 5 tys. sztuk

Read More →