Agem_2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Koniec z ewangelizowaniem pasażerów w PKS Lubin

Przez   /   26/01/2021  /   1 Comment

Kierowca miejskiej komunikacji w Lubinie podczas postojów między kursami i zjazdów do zajezdni wyświetlał w autobusie hasła: “Jezus moim Panem”, “Nawracajcie się!”.  Ewangelizatorska inicjatywa nie znalazła zrozumienia w firmie. Kierowcy zakazano używania wyświetlacza do manifestowania swej religijności. 

Zdjęcia autobusu z religijnymi hasłami na wyświetlaczu pojawiły się w internecie, wzbudzając mnóstwo komentarzy. Dyrekcja PKS Lubin zapewnia, że to prywatna inicjatywa kierowcy autobusu. Nadużycie uprawnień. Niesubordynacja. Po medialnej burzy, sprawca zamieszania został wezwany “na dywanik”, gdzie zakazano mu używania firmowego autobusu do eksponowania własnej religijności.

FOT. FACEBOOK.PL/ SPOTTED LUBIN

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 41 dni temu dnia 26/01/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 26, 2021 @ 4:54 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. lustrator pisze:

    ojej jakze biedny jest taki idiota koscielny. I jak on teraz bedzie jezdził taki bezradny i bez opieki boskiej.. Strach z takim teraz jezdzic..Swoja droga niech firma mu zainstaluje takie cós w domu i niech mu ..miga, to w pracy bedzie spokojniejszy.Ani chibi ordojuris w transie… pardon w trasie..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrany-plik

Moje trzy grosze. Chochoł polski

Read More →