schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Spotkanie dla biznesmenek. Gość: Krystyna Czubówna

Przez   /   13/09/2022  /   2 Comments

Właścicielka najbardziej rozpoznawalnego głosu w kraju będzie gościć w najbliższy czwartek, 15 września, na spotkaniu „Kobieta w Biznesie” organizowanym przez Business Meeting Club. Będzie to inauguracja spotkań skierowanych do kobiet Zagłębia Miedziowego – menedżerek i właścicielek firm.

- Chcemy, aby kobiety biznesu poszerzały horyzonty wiedzy i poznawały niesamowite możliwości rozwoju. Zapraszamy do udziału – zachęcają organizatorzy.

Jak podkreślają – pragną stworzyć w Zagłębiu Miedziowym cykliczne miejsca spotkań kobiet biznesu, platformy do ukazania kobiecego spojrzenia na biznes i zarządzanie. Celem spotkania jest też integracja kobiet biznesu i współpraca z otoczeniem, wskazanie nowych dróg rozwoju, poszerzanie sieci kontaktów. Partnerem spotkania jest Miasto Legnica. Wydarzenie odbędzie się o godz. 15 w najbliższy czwartek w Hotelu Qubus w Legnicy.

Podczas spotkania odbędzie się rozmowa z Krystyną Czubówną pod hasłem „Mów i zwyciężaj – o potędze głosu w biznesie i relacjach”. Odbędą się też panele dyskusyjne z menedżerkami biznesu oraz ekspozycje kilkunastu partnerów wydarzenia – m.in. Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, spotkanie bowiem odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy do 13 września, drogą mailową, zarejestrować się na kontakt@bmclub.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie www.bmclub.pl.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

2 komentarze

  1. przetwory na zimę pisze:

    bo to nie z Zagrodna:(

  2. mycie nóg przed snem pisze:

    jakby coś poza nurtem to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

abramowicz ig

Spotkanie z reporterką Martą Abramowicz w Modjeskiej

Read More →