PWSZ_Legnica_Nabor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Kibice wracają na stadiony! Rusza sprzedaż biletów!

Przez   /   07/05/2021  /   No Comments

Zgodnie z zapowiedziami premiera RP oraz ministra zdrowia powrót kibiców na trybuny stadionów zaplanowano od 15 maja br. W tym dniu o godz. 12.40 Miedź zmierzy się w Legnicy z GKS Tychy, a dla fanów udostępnione zostanie co czwarte krzesełko. Sprzedaż biletów na to spotkanie ruszy w najbliższy poniedziałek od godz. 9.00. Sprawdźcie, jakie będą zasady dystrybucji wejściówek!

Zgodnie z aktualnym rozporządzeniem mecz Miedzi z GKS Tychy na legnickim stadionie będzie mogło obejrzeć zaledwie ok. 1500 osób. Sprzedaż biletów na mecz Miedzi z GKS Tychy ruszy w poniedziałek 10 maja w Strefie Miedzi od godz. 9.00 – przez pierwsze trzy dni wyłącznie dla osób, które miały karnet na Miedź jesienią 2020 roku i zrezygnowały ze zwrotu. Dla nich przewidzieliśmy pierwszeństwo kupna biletów i specjalny rabat – pierwszy bilet w tej rundzie kupią za złotówkę! Na te osoby czekamy w Strefie Miedzi w poniedziałek (godz. 9-18), wtorek (11-18) i środę (11-18). Od czwartku 13 maja sprzedaż biletów będzie otwarta dla pozostałych chętnych – zarówno w Strefie Miedzi, jak i w serwisie https://bilety.miedzlegnica.eu

Przypomnijmy, że w styczniu 2021 roku Miedź informowała w komunikacie skierowanym do kibiców m.in. poprzez oficjalną stronę internetową: – Jeśli pierwsze mecze rundy wiosennej, z uwagi na ogólnokrajowe przepisy, odbędą się bez udziału kibiców, a już w trakcie trwania rundy pojawi się możliwość wpuszczania fanów na trybuny, wówczas osoby, które zakupiły karnet jesienią i zrezygnowały ze zwrotu pieniędzy, będą miały prawo pierwszeństwa zakupu biletów na każdy mecz do końca sezonu, a dodatkowo pierwszy bilet w rundzie zakupią za złotówkę!

Przypominamy, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu.

Harmonogram sprzedaży i ceny biletów na mecz Miedzi z GKS Tychy:

W dniach 10-12 maja:
sprzedaż wyłącznie w Strefie Miedzi i tylko dla osób, które miały karnet na Miedź jesienią 2020 roku i zrezygnowały ze zwrotu. Specjalnie dla nich rabat – pierwszy bilet w cenie 1 zł!

Od 13 maja:
sprzedaż biletów dla wszystkich chętnych na stronie https://bilety.miedzlegnica.eu oraz w Strefie Miedzi. Ceny:

  • Trybuna A/B: 20 zł
  • Trybuna C: 15 zł
  • Sektor Rodzinny: 25 zł
  • Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 45 dni temu dnia 07/05/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 7, 2021 @ 12:42 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

106021624002533

Wiktor Pleśnierowicz odchodzi z Miedzi do Warty

Read More →