Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Katarzyna Bosacka powie legniczankom, co jeść

Przez   /   13/11/2019  /   No Comments

Już za tydzień – 20 listopada o godz. 17.30 – zapraszamy na 15. Spotkanie Kobiet. Tym razem naszym gościem specjalnym będzie Katarzyna Bosacka, dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka popularnego programu „Wiem, co jem”, książek na temat rozsądnego odżywiania i zdrowego stylu życia.

Tematem przewodnim naszego spotkania będzie zdrowie. Porozmawiamy o tym, jak zdrowo jeść, co i gdzie kupować i jak dbać o zdrowie własne i całej rodziny. Na wszystkie pytania odpowie nam Katarzyna Bosacka, specjalistka od zakupów spożywczych i wszelakich, niestrudzona bojowniczka o prawa konsumenckie. Współtworzyła ona i prowadziła w TVN Style kultowy już dzisiaj program „Wiem, co jem” oraz „Wiem, co kupuję„. Wcześniej pisała i prowadziła wraz z Klaudią Carlos program „Salon piękności”, cykl w Dzień Dobry TVN „Bosacka cudnie chudnie”, a będąc w czwartej ciąży – program dla młodych matek „O, matko!”. Autorka wielu książek kulinarnych, poradnikowych, zakupowych.

Spotkanie z Katarzyną Bosacką to jedno z wydarzeń, które organizowane są w ramach kampanii społeczno – edukacyjnej prowadzonej przez Urząd Miasta Legnicy oraz KGHM Polska Miedzi SA pn. „Zdrowie to u nas rodzinne”.

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Bosacką 20 listopada (środa) o godz. 17.30 do Letia Business Center, ul. Rycerska 24, Wstęp wolny!

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 239 dni temu dnia 13/11/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 13, 2019 @ 12:31 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Spacer - Śladami znanych legniczan - plakat

Muzeum zaprasza do spaceru tropami sławnych ludzi

Read More →