basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Katarzyna Bosacka na Spotkaniu Kobiet w Legnicy

Przez   /   21/11/2019  /   No Comments

Jubileuszowe, bo już 15. Spotkanie Kobiet, zgromadziło (20 listopada) w Letia Business Center ponad pół tysiąca pań. Chcemy żyć i jeść zdrowo – wynika z zainteresowania spotkaniem ze znaną dziennikarką i autorką książek, Katarzyną Bosacką.

Tym razem wydarzenie dedykowane kobietom poświęcone było zdrowiu. Panie korzystały z wiedzy znanej dziennikarki i osobowości telewizyjnej, która przez lata uczyła Polaków, jak zdrowo jeść i mądrze robić zakupy.
- Widać, że chcecie być zdrowe, skoro jest tu tak wiele pań. Jestem absolutnie zaskoczona frekwencją i bardzo się cieszę, że znalazłyście czas, by poszerzyć swoją wiedzę, a jednocześnie po prostu miło spędzić wieczór – mówiła Katarzyna Bosacka.
Zainteresowanie spotkaniem było tak duże, że pierwsze uczestniczki pojawiły się w Letii już dwie godziny wcześniej.
- Nie dowierzałam, kiedy zobaczyłam ogromną salę wypełnioną kobietami. To świadczy, że pieniądze, które przeznaczyliśmy na realizację tego i innych wydarzeń w ramach kampanii „Zdrowa Legnica”, są po prostu dobrze wydane – mówi Anna Osadczuk, dyrektor Departamentu Komunikacji w KGHM Polska Miedź SA.
Zdrowie było tematem przewodnim spotkania i to właśnie edukacja prozdrowotna stanowi filar kampanii „Zdrowa Legnica”. W jej ramach miasto realizuje dwa projekty – „Zdrowie to u nas rodzinne” i „Uzależnieni od pomagania”. Katarzyna Bosacka gościła u nas w ramach współpracy w pierwszym przedsięwzięciu, będzie też autorką poradnika żywieniowego dla dzieci i młodzieży.
- Trafią one do legnickich placówek szkolno-wychowawczych, bowiem mamy świadomość, że „czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał”. Miasto bardzo angażuje się w sprawy społeczne i cieszę się, że KGHM, jako firma społecznie odpowiedzialna, wspiera nas w tych działaniach – mówił Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy.
Partnerami spotkania byli: FLAVON, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy, Lavish Beauty Bar, Fitness World Galeria Ferio Legnica, Perfect Cool, Miedziowo.pl, G. Jednorał – badania tkanki ciała.
Kolejne legnickie Spotkanie Kobiet odbędzie się 5 grudnia, a jego bohaterem będzie Robert Więckiewicz.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy
FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 129 dni temu dnia 21/11/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 21, 2019 @ 3:06 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ipad-907577_1920

Złotoryjska akcja wspierająca e-nauczanie

Read More →