Starostwo
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Jawor. 40-latek urządził w domu piekło swojej partnerce

Przez   /   26/11/2021  /   No Comments

Policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad 27-letnią partnerką. Śledczy i prokurator przesłuchali zatrzymanego jaworzanina, któremu przedstawili zarzuty, zaś sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jaworscy kryminalni zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad swoją partnerką. Z zebranych informacji wyłania się trwająca w tym domu przemoc, która przybrała niemalże formę tortur. Wśród stosowanych metod były groźby pozbawienia życia i okaleczanie. Z uwagi na charakter sprawy nie podajemy szczegółów. Po przesłuchaniu świadków i zgromadzeniu dokumentacji medycznej, 40-letniemu jaworzaninowi przedstawiono zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad swoją 27-letnią partnerką.

Z uwagi na charakter przestępstwa, jaworscy śledczy skierowali wobec mężczyzny wniosek do prokuratora o zastosowanie najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Sąd Rejonowy w Jaworze przychylił się do wniosku, a zatrzymany na najbliższe trzy miesiące został już osadzony w jednym z aresztów śledczych.

40-latek będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy, ponieważ w przeszłości był karany za znęcanie. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. sztab. Ewa Kluczyńska/ Policja Jawor

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 63 dni temu dnia 26/11/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 26, 2021 @ 11:40 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sad121 (2)

25 lat więzienia dla ojca, który zabił swoje dziecko

Read More →