DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

II Rodzinny Eko Bieg w Lasku Złotoryjskim

Przez   /   11/04/2019  /   No Comments

Bieg rodzinny, akcja charytatywna , strefy zabawy, piknik i nasza legnicka palmiarnia. To wszystko w sobotę w Lasku Złotoryjskim podczas II edycji Rodzinnego Eko Biegu. Początek godz. 10 na Dużej Polanie. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Tadeusz Krzakowski.

Organizatorzy, Klub Mieszkańców Agatka w Legnicy przygotowali pięć biegów, tak aby każdy – począwszy od przedszkolaka po seniora, mógł się sprawdzić. A oprócz biegów będzie eko strefa. A w niej m.in. rodzinny piknik, animatorzy, różnego rodzaju pokazy dla dzieci i dorosłych. I nasza mobilna palmiarnia z jaskinią, w której maluchy będą mogli wyżyć się artystycznie.

Podczas imprezy odbędzie akcja charytatywna przeprowadzona przez grupę „Biegam Pomagam Legnica”. Odbędą się m.in. licytacje, sprzedaż domowych ciast, koło fortuny, malowanie twarzy. Będą też zbierane pieniądze dla 33-letniej Beaty Radomskiej, która w listopadzie 2018 dowiedziała się o nawrocie choroby i jednocześnie, że będzie ponownie mamą. – Spotkajmy się tego dnia i pomóżmy zawalczyć o zdrowie przyszłej matki i jej dziecka – apelują organizatorzy.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 287 dni temu dnia 11/04/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 11, 2019 @ 2:59 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

adamski-750x330

W niedzielę Siódemka gra w Legnicy z MMTS Kwidzyn

Read More →