UM_Park
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

GrubSon z Corso o ich bestsellerze w Galerii Piastów

Przez   /   09/11/2018  /   No Comments

Już w czwartek 15 listopada o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na duże patio Galerii Piastów na spotkanie z Tomaszem “GrubSonem” Iwanca, oraz Przemkiem Corso, którzy wspólnie wydali bestsellerową książkę pt. “GrubSon – Na szczycie”. Podczas spotkania GrubSon i Corso będą opowiadać o współpracy i wspólnym projekcie, oraz będą podpisywali książki. To będzie również idealna okazja do szczerej i ciekawej rozmowy o muzyce, koncertach, a także szansa na zdobycie podpisu na płytach GrobSona.

Spotkanie w Legnicy to drugie z dwóch spotkań premierowych książki. Po spotkaniu w Legnicy panowie wspólnie wyruszają w trasę promocyjną po Polsce.
O czym jest książka GrubSona i Corso?
O tym, czy można zaplanować swoje życie? O tym Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy i jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje, kiedy po pracy trzeba wrócić do domu?
To nie jest biografia! To opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt… oraz wszystkim tym co jest później. Zabawna i inspirująca, choć czasami słodko-gorzka i zmuszająca do refleksji.
Dwuliniowa narracja oraz rozmowy z rodziną, bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie, jego życiu i decyzjach które podjął. Przede wszystkim jednak o pracy i drodze, którą trzeba pokonać, żeby spełnić marzenia.

Przemek Corso – konferansjer, felietonista, autor powieści przygodowych o złodzieju i awanturniku, Robercie Karczu – wydawanych przez Wojciecha Cejrowskiego – składających się na Serię z Mustangiem, głos radiowy, autor bajek dla dzieci i scenarzysta… a prywatnie miłośnik filmów, kolekcjoner, gaduła, a przy dłuższym poznaniu straszny nudziarz. Z wykształcenia niedoszły nauczyciel języka angielskiego. Szczęśliwy mąż i ojciec, a także właściciel szkockiego teriera o imieniu BRK.
Tomasz “GRUBSON” Iwanca – wokalista, raper i producent muzyczny. Autor płyt “O.R.S.”, “Coś więcej niż muzyka”, “Gruby Brzuch” (nagranej w duecie z DJ BRK), „Holizm”, oraz “Gatunek L”. W latach 2015 i 2016 występował na Przystanku Woodstock – kolejno na małej i dużej scenie. Z wydarzeń powstały dwa wydawnictwa DVD dostępne w całej Polsce. Najpopularniejszy utwór GrubSona pt. “NA SZCZYCIE”, liczy obecnie ponad 90 000 000 wyświetleń na serwisie YouTube.

 

Źródło: Galeria Piastów w Legnicy

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

yoga-4639895_1920

Fitness na polanie. Legnicka gimnastyka dla leniwców

Read More →