Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Fundacja Avatar z najwyższym znakiem jakości

Przez   /   14/01/2021  /   No Comments

Fundacja Teatr Avatar została wyróżniona dwoma prestiżowymi certyfikatami w dziedzinie zaangażowania ekonomicznego i społecznego.


Jak informuje Olga Pirecka z Teatru Avatar,  Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej uhonorował Avatar Znakiem Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020. To wyróżnienie otrzymują podmioty, które z powodzeniem łączą działalność ekonomiczną ze społecznym zaangażowaniem. Kolejnym wyróżnieniem dla fundacji jest przyznanie przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej certyfikatu Zakupu ProSpołecznego. To zarejestrowany znak informujący klientów, że usługa jest godna zaufania i pochodzi z organizacji, która nie jest nastawiona tylko na biznes, ale też na pomoc.

Podmioty ekonomii społecznej służą bardzo ważnemu celowi – zatrudniają osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, realizują projekty dla potrzebujących, pomagają usamodzielniać się i wychodzić z bezczynności, marazmu. Zatem korzystanie z oferty takich przedsiębiorstw oznacza wspieranie inicjatyw obywatelskich.

- Teatr Avatar ma na swym koncie przeprowadzanie licznych artystycznych projektów rewitalizacji społecznej – dodaje Olga Pirecka.  – Organizował warsztaty ruchowe dla dzieci z Kartuz, koncerty i akcje charytatywne, zajęcia z podopiecznymi z Domów Dziecka. Ma także na koncie zagraniczne projekty międzynarodowe z lokalną społecznością mniejszych miast w Rumunii i we Włoszech.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. TEATR AVATAR

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 13 dni temu dnia 14/01/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 14, 2021 @ 1:33 pm
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

justyna teodorczyk

Galeria Sztuki apeluje do ministra: Otwórzcie nas!

Read More →