Tomek
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Fabryka silników Mercedesa rekrutuje do działów IT

Przez   /   31/08/2018  /   No Comments

7 września br. odbędzie się Dzień Otwarty Digital & IT w Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Legnicy. Spółka zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pracą w dziale Digital & IT w fabryce silników Mercedesa w Jaworze. Będzie można posłuchać ciekawych prelekcji czy porozmawiać z przedstawicielami spółki o możliwości zatrudnienia.  

Otwarcie fabryki planowane jest na czerwiec 2019. Do tego czasu spółka Mercedes-Benz Manufacturing Poland zamierza zatrudnić i wyszkolić pracowników odpowiedzialnych za wprowadzanie, utrzymanie i rozwijanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w Dziale Digital & IT Production. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja. Mercedes szuka otwartych, gotowych na nowe wyzwania osób, które chcą związać swoją przyszłość z Digital & IT.

- Do rozmów o zawodowej przyszłości w Dziale Digital & IT Production zapraszamy wszystkich, które chcą związać swoją przyszłość z nowymi technologiami: zarówno doświadczonych ekspertów, absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków technicznych, jak i osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy lub szukają pomysłu na zawodową karierę. Oferujemy przysposobienie do zawodu i szkolenia pod okiem ekspertów Daimlera.  – mówi Harry Slobodic, szef działu Digital & IT.

Dzień Otwarty odbędzie się 7 września w godz. 12.00-18.00 w lobby biurowca Letia Business Center w Legnicy. Na zainteresowanych czekają eksperci Mercedes-Benz Manufacturing Poland oraz znani influenserzy z branży IT. Zaprezentują markę Mercedes-Benz, ideę Przemysłu 4.0 w fabryce oraz możliwości pracy i rozwoju w Dziale Digital & IT Production. Gościem specjalnym będzie Paweł Pilarczyk,założyciel i redaktor naczelny PCLab.pl, który opowie m.in. o digitalizacji, sztucznej inteligencji i robotyce oraz ich wpływie na przyszłość produkcji i branży motoryzacyjnej.

Fabryka Mercedes-Benz w Jaworze wpisuje się w tzw. czwartą rewolucję przemysłową (Przemysł 4.0.), która za cel stawia sobie wykorzystanie super inteligentnych maszyn pozwalających na zarządzanie informacjami w czasie rzeczywistym czy cyfrowe zarządzanie produkcją. Powstające tu nowoczesneczterocylindrowe silniki do pojazdów hybrydowych oraz z napędem konwencjonalnym, trafią do zakładów Mercedes-Benz na całym świecie. Fabryka będzie zasilana wyłącznie energią odnawialną. W fabryce zatrudnienie znajdzie 1000 osób.

Źródło: Mercedes-Benz Manufacturing Poland

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

DJI_0883

Najdłuższa linia przesyłowa na Dolnym Śląsku gotowa

Read More →