UM kobiety
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Epic Games Opóźnia Wydanie Nowego Sezonu Fortnite

Przez   /   13/05/2020  /   No Comments

Na ulubioną grą sieciową battle royale jeszcze będziemy musieli poczekać. Producent Epic Games po raz kolejny zaskakuje graczy, informując, że nowy sezon Fortnite będzie przesunięty w czasie. Wiele osób informuje w internecie, że są już doprowadzeni do pasji tą sytuacją, a recenzenci zgodnie twierdzą, że nie jest to zbyt racjonalne w kontekście marketingu. Mnóstwo osób przecież ma wykupione przepustki sezonowe, więc nietrudno się dziwić powszechnej krytyce.

Nie chodzi przecież o zwykłe jednoreki bandyta gry, czy też jakieś drugorzędne tytuły, ale bardzo popularną grę, do której dostęp był wcześniej opłacony. Jeżeli w końcu wydajemy miesięcznie 40 zł na to, aby móc sobie pograć w ulubioną grę to spodziewamy się, że będziemy mieli taką możliwość. Kwota nie jest wysoka, ale irytujące jest to, że ktoś nas najwyraźniej zbywa mylącymi informacjami.

Kiedy Powinien się Skończyć Sezon?

Kolejne odsłony gier, w których możemy się wcielić w naszego ulubionego bohatera to przyjemność, która nie może się z niczym porównać. W końcu jednak gdy już sezon się kończy, to właściwie nie widzimy większego sensu, aby dalej grać. Najczęściej nie można już pobrać nowych skórek, bo taka opcja została przez producenta wyłączona. To jest głównym magnesem, który będzie przyciągać graczy do kolejnej rozgrywki.

Tak właśnie było w przypadku pierwszego sezonu gry Fortnite. Jak zgodnie twierdzi wielu graczy, Epic Games po prostu sztucznie stara się wydłużyć sezon. Jeszcze bardziej było irytujące, że tak naprawdę nie był podany żaden racjonalny powód do wykonania takiego kroku. Jeszcze gorszą wiadomością jednak okazuje się być to, że taki sam scenariusz napisany został w kontekście drugiego sezonu.

Przyciągnięcie Graczy do Obecnego Sezonu

Niektóre osoby z niedowierzaniem czytały informacje na oficjalnym profilu gry, że data zakończenia sezonu została przedłużona. Do tej pory oficjalne stanowisko producentów głosiło, że sezon ma się zakończyć do 30 kwietnia. Teraz jednak jest przedłużony do 30 czerwca. W jaki sposób Epic Games chce zrekompensować graczom te deficyty dostępu do nowej gry? Producent ma zaproponować wiele nowych rzeczy do odblokowania. Gracze mają mieć gwarantowane dodatkowe punkty z doświadczenia, ale pojawią się także niespodzianki.

Informacje te mogą robić oczywiście wrażenie, choć wiele osób podchodzi też sceptycznie do tych wiadomości. Są gracze, którzy nie wierzą w to, że bonusowy miesiąc może ich ponownie przyciągnąć do ekranu. Główne zarzuty wobec Fortnite to fakt, że wcześniej nie dodano kolejnych poziomów ze standardowym odblokowaniem gadżetów, a także skórek battlepassa. Tak więc takie kosmetyczne zmiany niekoniecznie wszystkich zadowolą.

Drobne Zmiany nic nie Znaczą dla Graczy

Trudno się zresztą dziwić takiej krytyce, ponieważ głosy współczesnych graczy są rzeczywiście wysublimowane. Nikt nie zadowoli się drobnymi kosmetycznymi zmianami, bo wszyscy oczekujemy całkiem nowej historii i nowej przygody. W końcu to dopiero każdy kolejny sezon ma nam zagwarantować zmienioną estetykę, a także mamy mieć dostępne nowe pojazdy. To także kolejny nieznany dotąd temat przewodni. Takie czynniki będą świadczyły o tym, że gra jest odświeżona i rzeczywiście warto było na nią czekać kilka tygodni. Pojawiają się także głosy, że może Epic Games po prostu się pogubił w swoich projektach i nie ma już pomysłu na to, jak wyjść z wtórnych pomysłów i w jaki sposób można jeszcze ciekawie rozbudować grę. Przyszłość pokaże, czy jest to prawda.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrane

ESIC ujawnia rezultaty śledztwa coach buga – 37 zbanowanych osób

Read More →